#6

Josef Jonáš - Pohled na hrad Pernštejn

#6

Paintings
Žádné limity
591 zobrazení
Neprodáno
50 000 Kč
Artbankers s.r.o.
Artbankers s.r.o.
24. 4. 2022 19:00

Základní údaje

technika
olej, plátno
rozměr
43 x 53 cm
rok
1851
signatura
signováno a datováno vpravo dole
rám
rám
stav díla
Dobrý stav, jemná stabilní krakeláž, zažloutlý lak, poškozený rám, zejména v místech zdobení
autor
1805 - 1863

Popis

Josef Jonáš byl rakouský malíř českého původu, působící během života často především na území jižní Moravy. Nabízené dílo prezentuje pro něj typické romanticky laděné zachycení moravské krajiny, s lehkou stafáží a pohledem na hrad Pernštejn. Menší variace tohoto díla od stejného autora se nachází ve sbírkách Moravské galerie v Brně. Odhad: 70 000 - 100 000 Kč

Mohlo by se Vám líbit

Prozkoumejte další položky z tohoto výběru, který zaručeně povzbudí vaše smysly a podnítí Vaši představivost.
Zobrazit celý výběr